Appartement Anna van Lotharingentoren in Breda


sinds 21-5-2025 18:58:54


prijs: € 1185
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Indeling
Bij binnenkomst komt je terecht in het portaal dat toegang biedt tot de lange hal waar de berging, badkamer, slaapkamers en woonkamer aan gelegen zijn. Aan de rechterkant tref je de woonkamer. De woonkamer is middels de grote raampartijen voorzien van veel lichtinval. Het balkon, gelegen over de volle breedte van het appartement, is te bereiken vanuit de woonkamer. De woonkamer staat in verbinding met de keuken. De moderne keuken is verdekt opgesteld en in wandopstelling uitgevoerd. Bij de keuken is een handige kast gelegen met extra opbergmogelijkheden. Achter de keuken is nog een leuke ruimte waar de eettafel neergezet kan worden. Deze ruimte is tevens vanuit de hal te bereiken.
Aan de linkerhand van de hal tref je beide slaapkamer. De ene slaapkamer groter dan de ander. De badkamer is tevens bereikbaar vanuit de hal. De badkamer is ruim van opzet en voorzien van een ligbad, douche en vaste wastafel. De eveneens luxe afgewerkte toiletruimte is voorzien van een fonteintje.

Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 119651359 Meld aan Aanbodpagina