Beschrijving
De indeling is als volgt:
Entree/hal met bellentableau. Men kan via een afgesloten elektrische poort achterom komen op de binnenplaats. Aan de achterzijde van de binnenplaats bevindt zich de eigen privé berging voor het plaatsen van fietsen en de containers.
Middels de prachtige hal is de tweede verdieping bereikbaar.
Op de hal aan de achterzijde is nog een fijne berging geleden, ideaal voor het opslaan van extra spullen. Middels het prachtige trappenhuis is de studio bereikbaar. De vloeren zijn afgewerkt met laminaat. Aan de achterzijde een ruime dakkapel met zicht op de binnenplaats. De spanten zijn mooi in het zicht en dit geeft veel sfeer. Het woon- en slaapgedeelte bevinden zich in dezelfde ruimte.
De keuken ligt aan de achterzijde, in een verscholen deel van de studio. De keuken is voorzien van een kookplaat met twee elektrische pitten en afzuigkap. De badkamer is voorzien van een douche, toilet en wastafel. Handige berging met aansluitpunt voor de wasmachine.
De gehele studio is voorzien van een mooie laminaatvloer en de verwarming wordt geregeld door elektrische infrarood panelen. Naast de perfecte plek in de stad bevindt zich achter het complex nog een ruime binnenplaats.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen