Tussen stadhuis en thuis

sinds 5-2-2025 12:51:51

Grote foto tussen stadhuis en thuis boeken politiek en maatschappij Grote foto tussen stadhuis en thuis boeken politiek en maatschappij
prijs: € 9,30
Locatie : Rotterdam  (Zuid-Holland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Titel: Tussen stadhuis en thuis Auteur: Fiona Ang ISBN: 9789401497770 Conditie: Used
Wat zijn mensenrechten? Mogen mensenrechten worden ingeperkt? Hoe word je een mensenrechtenstad?
Mensenrechten zijn er voor iedereen. Althans, zo zou het moeten zijn. Helaas zijn die rechten in de praktijk nooit zomaar verworven, maar komen ze soms onder druk te staan.
Cruciaal voor het handhaven van mensenrechten is de lokale verankering waarin ze zich ontwikkelen. Tussen stadhuis en thuis vertelt hoe steden, en vooral de mensen die er wonen, aan mensenrechten bijdragen. Het belicht hoe de aandacht voor de lokale ontwikkeling van fundamentele rechten de laatste jaren enorm is toegenomen. En hoe verschillende spelers, zoals gemeentebesturen, het maatschappelijk middenveld en individuele inwoners, dat verhaal mee helpen schrijven.
Dit boek neemt Leuven Mensenrechtenstad als vertrekpunt om te vertellen wat mensenrechten zijn, en bevat talrijke voorbeelden van andere steden wereldwijd die werken aan mensenrechtenbeleid. Bovenal is het een lofzang op het levensbelangrijke 'work in progress' dat mensenrechten is.
Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:
Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
We checken alle boeken eigenhandig
Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
30 dagen retourgarantie

Kenmerken: Kopen in Rotterdam


Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 119146597 Meld aan Aanbodpagina